strumica denes logo

(ФОТО) НОВО ВО СТРУМИЦА: НОВИОТ САЛОН ЗА МЕБЕЛ „АГОЛ-ТИ“ Е СОВРШЕНО МЕСТО ЗА СЕКОГО КОЈ БАРА КВАЛИТЕТ, ДОСТАПНА ЦЕНА И ГОЛЕМ ИЗБОР!

Автор:

Датум:

јули 15, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

јули 15, 2019

Категории:

Струмица

Пред неколку месеци се отвори новиот изложбен салон на „Агол-Ти“. на површина од 350 метри квадратни каде ќе може да најдете се’ по ваш вкус, трпезариски, кујнски маси и столови, комоди, гарнитури, троседи, двоседи, детски соби, спални и се’ она што ви е потребно за вашиот дом да изгледа модерно, но истовремено да биде квалитетно и удобно.

Новиот изложбен салон на „Агол-Ти“ станува совршено место за секого кој бара исклучителен квалитет, достапна цена и голем избор. Како што најавија сопствениците, до крајот летото ќе има и попусти на голем дел од производите па затоа повелете. Новиот салон е лоциран во Индустриската зона Василево.

Телефон за контакт: 072 691 771 и 070 556 113

Фејсбук страница (КЛИКНИ ОВДЕ)