ФИЗИЧКИ НАПАД ВРЗ МАЛОЛЕТНО ДЕТЕ ВО ПАРК ВО СТРУМИЦА!

декември 29, 2022

На 28.12.2022 година во 21.35 часот во Полициската станица Струмица, Е.С.Н.(43) од Струмица пријавила дека околу 18.30 часот во парк во Струмица нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од едно лице. Полициската станица Струмица презема мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: