ЕДНО ЛИЦЕ ОД СТРУМИЧКО СО ПУШКА ИМ СЕ ЗАКАНИЛ НА ДВЕ ЖЕНИ!

јануари 29, 2023

На 27.01.2023 во 22.00 часот во Полициска станица Струмица, 29-годишна жена од струмичко село пријавила дека во 15.00 часот во Струмица, додека била заедно со уште едно женско лице, Л.Р., кој носел пушка им упатил закани. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ФОТО: ИНТЕРНЕТ

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: