strumica denes logo

ЕДЕН ОД НАЈЛУКСУЗНИТЕ РЕСТОРАНИ ВО СТРУМИЦА „ЏОКАНО“ КОНЕЧНО СО НОВОГОДИШНА ПОНУДА!

Автор:

Датум:

декември 7, 2018

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

декември 7, 2018

Категории:

Струмица

Со особено задоволство и чест ве покануваме заедно да ја дочекаме новата 2019 година во РЕСТОРАН „ЏОКАНО“.

Квалитетен спој на музика, храна и празничен амбиент се само дел од предностите кои ви ги нудиме. Дојдете и почувствувајте ја прекрасната атмосфера, празничната магија и вечер исполнета со убави, весели и незаборавни моменти.

За музиката и музичкиот репертоар ќе се погрижи КРЕШЕНДО БЕНД, со кој ќе ги слушаме и пееме најпознатите Балкански хитови на сите времиња, a ќе ги заиграме и добропознатите македонски ора и чочеци.

Картите се пуштени во продажба по ПРОМОТИВНА цена oд 1500 мкд.

МЕНИ: Ордавер+пирошка, салата, вечера, десет и неограничен безалкохолен и алкохолен пијалок.

„ЏОКАНО“ исто така организираше и богата наградна игра за присутните.

Бидете дел од волшебната ноќ, дочекајте ја Новата 2019 Година во еден од најлуксузните ресторани во Струмица со 250 парк плаци и соби за ноќевање со луксузен стил. Додека другите копираат и се обидуваат да бидат во тренд, ние градиме традиција и претпознатлив бренд.

Направете резервација навремено и осигурете го своето место за дочек на новата година покрај најдобриот тим!
Ве очекуваме!

Телефонски броеви за информации и резерваци:076 253 444