ДЕНЕСКА ТРИБИНА ВО СТРУМИЦА „ВРСНИЧКО НАСИЛСТВО, ДЕТСКА КАВГА ИЛИ СИЛЕЏИСТВО“

декември 17, 2023

ЕЛЕУСА ФОНДАЦИЈА:

Почитувани,
Ве покануваме да присуствувате на трибината ,,Врсничко насилство, детска кавга или силеџиство” што ќе се одржи в недела, 17 декември 2023 година во 17 часот во НУЦК ,, Антон Панов” во Струмица.
Говорници ќе бидат:
-спец. д-р Ангелчо Андоновски, педијатар
-спец. д-р Билјана Аризанкоска Ефтимова, психијатар
– Викарен Епископ Стобиски г. Јаков
Модератор Сузана Мицева

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

СЛИЧНИ ВЕСТИ