Денес времето ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност

март 18, 2023

Утрото свежо, преку денот сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен правец.

Температурите ќе се движат од 1 до 13 степени целзиусови.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ