strumica denes logo

Баба пријави дека исчезнал нејзиниот 46 годишен внук во Струмица!

Автор:

Датум:

октомври 29, 2022

Категории:

Хроника, Струмица

Автор:

Датум:

октомври 29, 2022

Категории:

Хроника, Струмица

Вчера во 12:05 часот во СВР-Струмица, Р. Ц. (75) од Струмица пријавила дека од домот во Струмица се оддалечил нејзиниот внук М. П. (46) од Струмица. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето