Времето денес ќе биде сончево со мала локална облачност

ноември 6, 2023

Сончево со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен, а во западните делови повремено засилен ветер од југозападен правец.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: