strumica denes logo

ОРГАНИЗИРАНО ГЛЕДАЊЕ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД-МАНЧЕСТЕР СИТИ УТРЕ ВО ОБЛОЖУВАЛНИЦИТЕ НА ЕВРОТИП ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

април 23, 2019

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

април 23, 2019

Категории:

Струмица

Организирано гледање на MAN.UTD⚽️MAN.CITY во обложувалниците во Струмица (кај Чешел пазар и позади пожарната)❗️Со купени 3 пива – ГРАТИС пијалок по избор 🍻☕️🍺 📢 ЗАЕДНО ДА НАВИВАМЕ ⚽️🍻