ИСЧЕЗНА 17 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ОД СТРУМИЦА!

јануари 12, 2024

На 11.01.2024 година во Полициската станица Струмица З.А. (40) од Струмица пријавил дека од нивниот дом се оддалечила неговата малолетна ќерка T.A. (17). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: