27 ГОДИШНА СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА БИЛЕ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТИ ВО КУЌА ВО СТРУМИЦА!

јануари 12, 2024

На 11.01.2023 година во Полициската станица Струмица Н.М. (27) од Струмица пријавила дека околу 18.30 часот во куќа во Струмица А.Д и С.Д. физички ги нападнале пријавителката и Х.М. од Струмица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: