strumica denes logo

24 ГОДИШНА СТРУМИЧАНКА ПРИЈАВИЛА ДЕКА ЕДЕН ЧАС ПО ПОЛНОЌ БИЛА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА НА БУЛЕВАРОТ „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

април 15, 2024

Автор:

Датум:

април 15, 2024

????????????????????????????????????

На 15.04.2024 во 01.30 часот во Полициската станица Струмица, Т.Т.(24) од Струмица пријавила дека околу 01.00 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Струмица била физички нападната од С.„Н“. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.