30 ГОДИШЕН СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА ВО ПРОДАЖЕН ОБЈЕКТ ВО СТРУМИЦА, ЕДНО ЛИЦЕ ЈА ДОПИРАЛO ПО ТЕЛОТО НЕГОВАТА МАЛОЛЕТНА ЌЕРКА!

мај 25, 2023

На 23.05.2023 во Полициска станица Струмица 30-годишен струмичанец пријавил дека во продажен објект во Струмица, З.А. ја допирал по телото неговата малолетна ќерка. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: