strumica denes logo

21 годишно момче нападнато од неколку лица во Струмица во угостителски објект!

Автор:

Датум:

август 8, 2022

Категории:

Хроника, Струмица

Автор:

Датум:

август 8, 2022

Категории:

Хроника, Струмица

На 07.08.2022 во 03:40 часот во СВР Струмица било пријавено дека во угостителски објект Струмица, Д.Г.(21) бил физички нападнат од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.