СТУДИОТО НА ВАСКО НИКОЛОВ ПОДГОТВЕНО ЗА НОВОГОДИШНИ ФОТОСЕСИИ – ЗАКАЖЕТЕ ГО ВАШИОТ ТЕРМИН!

декември 12, 2019

Студиото на Васко Николов е комплетно подготвено за новогодишните фотосесии. Николов на својот фејсбук профил ги објави и цените на самите пакети за кои вие ќе се одлучите.

„Почитувани пријатели и клиенти.
Пред нас е магијата на новогодишните празници.
Николов Продукција ви овозможува да ги овековечите моментите на среќа и насмевки со вашите најмили во прекрасниот топол амбиент.
Уникатни фотосесии на три сцени.

Пакет 1: 600 ден.
– фотографирање на 3 сцени
– 8 принт фотографии 13 x 18

Пакет 2: 1200 ден. Со закажување на термин
– мини фотосесија на 3 сцени
– 12 принт фотографии 13 x 18
– сите фотографии на ЦД

Пакет 3: 2300 ден. Со закажување на термин
– фотосесија од 40 мин. на 3 сцени.
– 25 принт фотографии 13 x 18 + албум
– 1 голем календар со фотографија
– сите фотографии ОБРАБОТЕНИ (колор корекција, снег ефект и сл.) на ЦД

Закажувањето на термините се врши во порака на нашата официјална фб страница
или на моб 070 302 607-“ стои во објавата на Николов.

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ