ДНЕВЕН БИЛТЕН НА МВР: ЕДНО ЛИЦЕ ОД СТРУМИЦА ПРИЈАВИЛО ДЕКА БИЛ КАСНАТ ОД КУЧЕ СКИТНИК НА УЛИЦА „5 НОЕМВРИ“

мај 21, 2023

На 20.05.2023 во 23.55 часот во СВР Струмица, В.Р.(67) од Струмица пријавил дека на ул.„5 Ноември“ во Струмица бил каснат од куче скитник.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ