ДЕТАЛИ ОД СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ЗА ИСЧЕЗНАТАТА СОЊА АТАНАСОВА КОЈА ДЕНЕС БЕШЕ ПРОНАЈДЕНА!

ноември 16, 2019

На 15.11.2019 во Полициска станица Струмица, Д.А.(60) од с.Дабиле пријавил дека од домот се одалечила неговата ќерка С.А.(34), лице со здравствени проблеми, која и претходно во неколку наврати се оддалечувала од домот и била враќана назад. По преземени мерки од полициските службеници од СВР Струмица, С.А. е пронајдена во с.Водоча и е однесена во Медицински центар Струмица.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ