ВЕЧЕРВА ДИЏЕЈ ЗДРАВКО А ВО САБОТА ДИЏЕЈ К-105 ВО КЛУБ „АВАТАР“ ВО СТРУМИЦА!

октомври 25, 2019

 

➡️ #Петок- #Balkan music со #DjZDRAVKO, задолжен за забавите во Авенија и Летниот клуб Привилиџ во Скопје.

Не чекајте, ☎️ во рака и резервирајте❗

#резервации смс/вибер

Или на профилите на #facebook / #instagram кај менаџерите!

🅰️VATAR – THE PLACE TO BE!💚

Во сабота во „Аватар“ ќе ве забавува еден од најдобрите диџеи во Македонија К-105!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: