Времето денес ќе биде претежно сончево и топло со температура до 32 степени целзиусови!

јули 10, 2023

Претежно сончево и топло. Ќе дува слаб до умерен, а наместа долж Повардарието повремено засилен ветер од северен правец. UV=9

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: