Home

Perdormire
Ново во Градот

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: МАРЈАН ПЕТРОВ ПРИРЕДИ СПЕКТАКУЛАРНО ОТВОРАЊЕ НА „MAGIC“

Home

 

Hair studio „MAGIC“ на познатиот hair and make up стилистот Марјан Петров во ново руво и на нова локација директно во срцето на градот над малиот парк веднаш наспроти УЈП.

Студиото е опремено според најновите стандарди и претставува место за релаксација на секоја дама.

Марјан Петров за портал Струмица Денес вели дека неговите клиенти се неговото богатство и токму поради тоа решил да го прошири салонот на нова локација.

Целосната фотогалерија од отворањето може да ја погледнете со кликнување на следниот ЛИНК