strumica denes logo

ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА И СТРУМИЦА: „АВАТАР“ И CORONA И РИМСКИ ПОДГОТВУВААТ ВИСТИНСКО ЛУДИЛО ЗА СТРУМИЧАНИ ВО ПЕТОК!

Автор:

Датум:

мај 14, 2019

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

мај 14, 2019

Категории:

Култура

Во #петок, српската рап/трап/рнб сензација #CORONA & #RIMSKI, за прв пат во Македонија, гостуваат во Струмица, во #NightClubAVATAR!

Нивните најслушани хитови, како и дуетските со плеада популарни артисти од балканската музичка сцена, автентичниот звук и перформанс на сцена се доволна најава за одличната журка која следи!

Не чекајте – РЕЗЕРВИРАЈТЕ!