Високи температури – време за незаборавни забави во AQUARIUS!

август 5, 2018

AQUARIUS и временската прогноза најавуваат топла неделна вечер и незаборавна забава со најпопуларните балкански хитови под отворено небо! Струмица и вечерва расположена за добра забава во диско-базен AQUARIUS!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: