(ВИДЕО) Во интервју за ЕКСКЛУЗИВ, струмичанецот Васил Гарванлиев открива: Им бев пратечки вокал на Селин Дион и на Енрике

декември 5, 2018

Момчето кое пред 20 и кусур години го испеа хиотот „Марионка“, денес со нова песна и видео запис. Васил Гарванлиев живееше во Канада, а сега е во родната Струмица. Еве што откри тој во интервјуто за ЕКСКЛУЗИВ:

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: