strumica denes logo

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНЕЦОТ КОЈ „РАСТУРА“ ПО СВЕТОТ ЌЕ ГИ ЗАБАВУВА СТРУМИЧАНИ ВО СЕЛЕКТ!

Автор:

Датум:

август 3, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

август 3, 2018

Категории:

Култура

Струмичанецот кој растура по светот со неговите сетови, дџ-еј и продуцент кој ја фузира хаус и технохаус музиката во своите настапи.
Дами и Господа по подолго време зад Дџ-еј пултот на Cafe Bar Select Ви го представуваме Nick Fay – Никола Мишевски Мишо!!
Соработката со GF Recordings / who GF Tekk, Nervous Records, Southside Boy Recordings, Pesto Music, Lectro Chik did Records и многу други издавачќи и продуценски куќи , го става рамо до рамо со голем број светски дџ-и !!!
Во комбинација со милениците на струмичката публика Astra-ion project и warm-up сетот на #DjCoc B2B #DjMna не очекува вистинска фузија и ослободување на големо количество на енергија и возбуда!!
Резервации & Информации:
070/310-013 Magdalena Magi Vitanova
071/307-891 Mitko Kocev
075/346-232 Martin Majstorov

https://www.facebook.com/140658562682729/videos/1868698569878711/?t=17