Home

Perdormire
Култура

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНЕЦОТ ИВАН КУКИЌ НА ИСТА БИНА СО ГОЛЕМИОТ ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ!

Home

Влатко Стефановски одржа феноменален концерт во Нови Сад во Србија. Присутните уживаа во звукот на македонската песна, а настапот на Влатко беше збогатен со младиот и талентиран струмичанец Иван Кукиќ кој е студент на музичката академија во Белград. Во продолжение погледнете го настапот: