strumica denes logo

Урнебесна реакција на музичко видео!

Автор:

Датум:

јуни 19, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

јуни 19, 2018

Категории:

Култура

Струмичанецот The Marshall, во најновото видео реагира на новата песна на Biq Shaq наречена Man dont dance, за што станува збор погледнете во видеото подолу!!!