Home

Perdormire
Култура

СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ОБЈАВИ: ИСЧЕЗНА 14 ГОДИШНО МОМЧЕ!

Home

На 20.01.2020 во 10.55 часот во Полициска станица Струмица И.Р.(41) од село Баница,струмичко пријавил дека од нивниот семеен дом во с.Баница се оддалечил неговот син Д.Р.(14). Полициска станица Струмица презема мерки за пронаоѓање на лицето.