Првиот јавен настап на Хана: Мама Тамара ја изнесе на голема сцена пред публика во Струмица синоќа!

август 18, 2018

Иако е во блажена состојба, Тамара Тодевска е доста активна трудница, а покрај семејните летни патувања, не ги заобиколува ниту настапите.

Вчеравечер таа заедно со својот бенд имаше настап на „Струмица опен фетивал“, а на сцената пред публика донесе едно големо изненадување.
Имено, со микрофон во рака пред струмичани се појави и неодоливата ќеркичка на Тамара, Хана, која за првпат заедно со мама задтана на голема сцена.
Како што тргнала од мали нозе, нема да биде чудно ако и таа биде пејачка кога ќе порасне.

Навистина се неодоливи, нели?

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ