ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ ВЕЧЕРВА НА СРЕДБА СО ГРАЃАНИТЕ ВО СТРУМИЦА!

септември 23, 2018

Ве информираме дека денес (23.09.2018, недела) Коалицијата ЗА европска Македонија ќе одржи средба со граѓаните во Струмица со почеток од 20:00 часот. Пред присутните ќе се обрати премиерот на Република Македонија, господинот Зоран Заев.

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: