ПРЕКРАСНАТА КАРОЛИНА ИМ ПРИРЕДИ ВИСТИНСКО УЖИВАЊЕ СИНОЌА НА СТРУМИЧАНИ!

август 17, 2018

Во склоп на Опен Фест 2018, синоќа прекрасната Каролина Гочева оддржа маестрален концерт пред струмичани кои во еден глас ги пееја заедно познатите хитови на Каролина. Од вечерва па до недела во Струмица не очекува вистинско лудило!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: