strumica denes logo

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ДНЕВНИОТ ХОРОСКОП ЗА 26 ФЕВРУАРИ!

Автор:

Датум:

февруари 25, 2019

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

февруари 25, 2019

Категории:

Култура

Прочитајте го хороскопот за 26 февруари.

Овен

Внимавајте на комуникацијата со соработниците, бидејќи можат да се јават проблеми.

Потребно е да имате трпение за да напредува односот со саканата личност. Не можат сите работи да се решат одеднаш.

Внимавајте на исхраната.

Бик

Потребно е да поработите на самодовербата и на тоа како се претставувате на работа.

Планирате да влезете во врска со личноста која ви се допаѓа. На некој начин се уверивте дека чувствата се обострани.

Здравјето е добро.

Близнаци

Тешко ви е да се организирате и да најдете вистински начин за да ги решите сите наталожени проблеми.

Потребно е да го подобрите односот со саканата личност ако сакате да избегнете прекин на врската.

Варијации во крвниот притисок.

Рак

Ќе направите се што е потребно за да успеете да остварите напредок.

Опуштете се покрај саканата личност. Дадени ви се искрени емоции и поддршка – уживајте во тоа.

Минлив замор.

Лав

Потрудете се веднаш да ги решите сите недоразбирања.

Ако флертувате со личност родена во воден знак, таа ќе ви покаже дека сака повеќе.

Проблеми со синусите.

Девица

Нема да дојде до остварување на сите планови во текот на денешниот ден. Можно е да постојат некои проблеми на кои не можете да влијаете.

Ви делува дека ситуацијата со саканата личност не е најдобра и дека постои неискреност.

Поволен период за одмор.

Вага

Можни се компликации на полето на работата. Нема лесно да најдете решение за сите проблеми.

Можно е да сте незадоволни и да сакате прекин на врската или развод. Сакате да сте сами.

Можна е главоболка и проблеми со стресот.

Шкорпија

Поставивте високи цели и подготвени сте напорно да се посветите.

Тешко ви е да ги покажете своите емоции бидејќи имате впечаток дека партнерот не ве разбира.

Можна е несоница.

Стрелец

Се потпирате на соработниците кои не се во иста мера посветени на работата, па може да дојде до некои проблеми.

Можете да се надевате на мирен ден ако сте во брак. Убаво се сложувате со саканата личност и задоволни сте со односот.

Зголемете го нивото на калциум.

Јарец

Потребно ќе биде искрено да разговарате со своите надредени за очекувањата и промените кои сакате да ги остварите.

Настапува фаза во која се јавува се поголема потреба да се одалечите од саканата личност.

Би ви годела диета.

Водолија

Ќе имате можност да остварите промена на работното место.

Ви се допаѓа личност која сака сериозна врска со вас.

Внимавајте на холестеролот.

Риби

Ве очекуваат мали проблеми кои ќе ве изненадат. Можно е да сте под стрес денеска.

Несигурни сте и своите очекувања морате да ги споделите со партнерот.

Внимавајте на инфекциите.