ПЛОШТАДОТ ПРЕПОЛН: ЛЕПА БРЕНА СО ФАНТАСТИЧЕН КОНЦЕРТ ПРЕД СТРУМИЧАНИ!

август 19, 2018

Брена руши рекорди! Синоќа плоштадот во Струмица беше преполн и буквално како што се вели „немаше каде игла да падне“. Струмичани уште еднаш докажаа дека се вистински домаќини и дека знаат како да уживаат и да се забавуваат. Фестивалот продолжува и вечерва.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ