МИЛЕНИЦИТЕ НА СТРУМИЧКАТА ПУБЛИКА Divolly & Markward ПОТПИШАА ДОГОВОР СО ЕДНА ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ИЗДАВАЧКИ КУЌИ ВО СВЕТОТ!

февруари 11, 2019
Милениците на струмичката публика  Divolly & Markward кои отсекогаш знаеле како да ги расположат струмичани не информираа дека потпишале договор, односно издадоа песна за една од најголемите издавачки куќи во светот „SPINNIN RECORDS“. Тимот на Струмица Денес им посакува многу успеси во иднина!

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: