Home

Perdormire
Култура

(ФОТОГАЛЕРИЈА) „ТРЕНД“ COFFEE TO GO СО ИНТЕРЕСНИ ШЕМИ ЗА ОВАА ЛЕТО-ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ!

Home

„ТРЕНД“ COFFEE TO GO со интересни и освежителни шеми за оваа лето! Разладете се со кафе шема еспрессо+авшар за 80 денари. Капучино ирско+Цедевита за 100 денари. Фреш портокал и најпопуларните летни кафиња фредо еспрессо, фредо капучино. Ве очекуваме!