ФОТОГАЛЕРИЈА ОД ТЕНДЕНЗ-СТРУМИЦА: Колоритна женска колекција обувки за пролет/лето 2020!

февруари 28, 2020

Колоритна женска колекција обувки за пролет/лето 2020 од TendenZ

TendenZ – заштитена марка на обувки и ташни, која повеќе од две децении ја претставува идејата за квалитетни и разновидни модели. Марката е на пазарот од 1993 година и им нуди на своите клиенти елеганција, удобност и комфорт.

Нашата цел е да одговориме на секој вкус со исклучително широк спектар на модели. Атрактивните колекции , различни секоја сезона нудат извонредна разновидност на ткаенини , бои и материјали.
Tendenz обединува елегантни , секојдневни и спортски женски и машки обувки , чиј дизајн е во склад со најновите модни трендови. Висококвалитетни материјали се гаранција за удобност и добар изглед на чевли, а тоа го прави Tendenz најпосакувана марка на многу наши клиенти.

Локација : ГТЦ Глобал – први кат

За фејсбук линк кликнете ОВДЕ

За инстаграм линк кликнете ОВДЕ 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: