strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА, ПРИСТАПНИ ЦЕНИ И ВРВНА УСЛУГА, ВАШИОТ ОМИЛЕН НАКИТ ПРОНАЈДЕТЕ ГО ВО „MIEZA ACCESSORIES“

Автор:

Датум:

февруари 27, 2020

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

февруари 27, 2020

Категории:

Култура

Без разлика дали се работи за свадбена церемонија, роденден, матурска забава и сл., накитот отсекогаш е оној неизбежен дел кој би бил најидеален за подарок. Но, не секаде го добивате она квалитетното и она што токму вие сте го замислиле да го купите. Почитувани, со огромно задоволство ви претставуваме дел од накитот на новоотворената „Mieza Accessories“ во Струмица кој е и те како изработен од висококвалитетен медицински челик, кој покрај сето тоа е во комбинација со сваровски кристали.

„Mieza Accessories“ се наоѓаат веднаш до „Глобал“ или поточно на Булевар „Маршал Тито“ бр.5. „Mieza Accessories“ за разлика од остатите се разликува по тоа што тие изработуваат и накит по нарачка. Покрај фотографиите кои ќе бидат објавени веднаш под текстот, повеќе за нив може да погледнете и на нивната официјална страница со кликнување ОВДЕ. Во продолжение погледнете ги фотографиите: