Perdormire
Култура

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО ГРАДОТ: ПОКРАЈ УНИКАТНИТЕ ДЕКОРАЦИИ, „GLAMOUR DECOR“ СО СВОИ МАСКОТИ ЗА РОДЕНДЕНИТЕ НА ВАШИТЕ НАЈМИЛИ!

Home

„Glamour Decor“ покрај преубавите и уникатни декоцарии за вашите најмили, тие неодамна се погрижија да вметнат нешто што досега го немаше во Струмица. Направете го роденденот на вашето малечко незаборавен со омилените маскоти: Мина Маус, Мики Маус, Панда, Бетмен, Спајдермен а наскоро ќе пристигнат и многу други. Затоа не двоумете се и вашите најубави моменти препуштете ги во рацете на „Glamour Decor“.

ТЕЛЕФОН:070497157

ФЕЈСБУК СТРАНИЦА: https://www.facebook.com/Dekoracija-Na-Rodendeni-Glamour-Decor-Strumica-329105694219225/