strumica denes logo

(ФОТО+ВИДЕО) СЕ БЛИЖИ ЛЕТО А ВИЕ УШТЕ СЕ’ УШТЕ НЕ СТЕ ПОЧНАЛЕ ДА ГО ОБЛИКУВАТЕ ВАШЕТО ТЕЛО? СТРУМИЧАНКАТА ПАЛЕ ВАСИЛЕВА Е ОВДЕ ДА СЕ ПОГРИЖИ ЗА ТОА!

Автор:

Датум:

април 4, 2019

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

април 4, 2019

Категории:

Култура

Персоналниот тренер Пале Василева која шест години активно се занимава со фитнесс и вежбање, реши нејзините знаења и квалитети да ги прошири и секако да се потруди да го обликувате вашето тело така како што вие сакате. Се ближи лето, па доколку се решите за ваков голем чекор слободно може да ја исконтактирате на нејзиниот фејсбук профил кој ќе биде прикачен веднаш под објавата. Во продолжение погледнете го видеото и фотографиите:

ФЕЈСБУК: https://www.facebook.com/pavlinka.vasileva.3