strumica denes logo

(ФОТО) СТРУМИЧАНКАТА САЊА БАРБИКА СО НОВА ФОТОСЕСИЈА ГО НАЈАВУВА ВРАЌАЊЕТО НА МУЗИЧКАТА СЦЕНА!

Автор:

Датум:

јули 30, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

јули 30, 2018

Категории:

Култура

Фолкерката Сања Цинцева или попозната во јавноста како Сања Барби, деновиве ги изненади фановите со нова провокативна фотосесија.

Со новите фотки сексапилната струмичанка го најавува големото враќање на музичката сцена, истите се дело на Томе Табанов, а дел од нив веќе објави и на социјалните мрежи.

Инаку, Сања која се прослави со рефрените “Министерка”, “Фетиш”, ” Имам план”… во моментов е актуелна и со теми снимени на српски јазик, а е дел и од “Гранд продукција# па наскоро ќе го издаде и деби албумот кој е наменет за тој пазар.

Освен со нови песни, Барби може да се пофали и со нова фризура, односно русата коса која долги години и беше заштитен знак сега е кафеава и цела сплетена во плетенки.