(ФОТО) „РИВЕРСОФТ“ МИСЛИ НА ВАС: ШОПИНГ БОМБА ОД 10 НОЕМВРИ ДО 11 НОЕМВРИ ПО ПОВОД СВЕТСКИОТ ДЕН НА ШОПИНГОТ!

ноември 9, 2021

КЛИКНИ ОВДЕ ЗА ЛИНКОТ: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=10159558383264596&id=167056444595&sfnsn=mo

Шопинг Бомба во РиверСофт!

По повод светскиот ден на шопингот 11 Ноември, бомбастични цени во РиверСофт уште од среда 10 ноември!

Оваа Среда и четврток, целиот асортиман во РиверСофт, на фабрички цени!

Предлог елементи за кујна по неповторливи бомбастични цени! Ниту едно добредојде не е како она добредојде кое ќе го добиете од освежениот простор во Вашиот дом!

Остварете ги Вашите желби, заштедете со бомбастичните цени за нова техникаод Риверсофт и уживајте во неизбежното задоволство!

• Фурна и плотна VOX, со 5 години гаранција, за само 13.999 денари!
• VOX Машина за сушење алишта, за само 12.999 денари!
• Лаптоп HP, со AMD процесор 2.60GHz, 4 GB RАМ и 256 GB RОМ меморија, за само 16.499 денари!
• Неверојатен, супер брз 10 инчен таблет TCL, со 3 GB RAM и 32 GB ROM меморија, за само 8.999 денари!

Плус, неповторлив попуст од 18% на сите атртикли во RiverSoft HOME CENTER Струмица!

Мајсторски алат, садови за готвење и се за домаќинство!

РиверСофт мисли за Вашето задоволство! Од 10ти до 11ти Ноември Риверсофт е местото за Вашата среќа!
Количините се ограничени! Побрзајте!

На 10 ноември од 9 часот, шопингот започнува! Брзајте сите кон RiverSoft Струмица, на улица Ленинова и улица Климент Охридски!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: