Home

Perdormire
Култура

(ФОТО) Ким Џонг Ун и Доналд Трамп специјални гости синоќа на струмичкиот карневал!

Home

Кој вели дека Ким Џон Ун и Доналд Трамп не се во добри односи? Тие и двајцата синоќа беа специјални гости на струмичкиот карневал и си поминаа преубаво!