Perdormire
Култура

(ФОТО) ИСКРЕНИ ЧЕСТИТКИ: Премиерот Заев се пофали со ќерката матурантка!

Home

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил се пофали со својата матурантка. Тој сподели заеднички фотографии со ќерката Александра која годинава завршува со своето средно образование.

Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!- напиша Заев.

Искрени честитки и од тимот на Струмица Денес!