Perdormire
Култура

(ФОТО) АВТОМОБИЛ УДРИ ВО ВЕЛОСИПЕДИСТ ВО СТРУМИЦА!

На транзитниот пат во Струмица, автомобил удри во велосипедист. Како што информираат очевидците, велосипедистот е пренесен во струмичката болница. Во моментот полицијата врши увид на несреќата. Со повеќе информации во текот на утрешниот ден!