strumica denes logo

ЕКСКЛУЗИВНО: ЗА ПРВ ПАТ, ВЕЧЕРВА „ЗЛАТНАТА ПЕТОРКА“ ЌЕ БИДЕ ЕМИТУВАНА НА АЛФА ТЕЛЕВИЗИЈА!

Автор:

Датум:

август 13, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

август 13, 2018

Категории:

Култура

Со почеток во 21:30 часот, вечерва на Алфа Телевизија за прв пат после премиерата ќе биде емитувана „Златната Петорка“.

https://www.facebook.com/AlfaTV.mk/videos/1816498428445110/?t=9