БИЛЈАНА И БОРИС ДИМОВИ ЗАЕДНО СО „КОСМОПОЛИТ“ ВЕЧЕРВА ЌЕ СЕ ПОГРИЖАТ ПОВТОРНО ЗА ОДЛИЧНА ПРАЗНИЧНА ЗАБАВА!

декември 26, 2018

На забавите им нека крај! Борис и Билјана Димови вечерва заедно со Тимот на „Космополит“ ќе се погрижат повторно за убава празнична атмосфера во која со сигурност ќе уживате. Вкусете ги најдобрите специјалитети во градот и уживајте во пријатниот амбиент!

Телефон за резервации: 071341444

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: