strumica denes logo

НАГРАДНА ИГРА: ПРВИТЕ 20 КОИ ЌЕ РЕЗЕРВИРААТ ДО 20 ЈУНИ ЛЕТУВАЊЕ ВО СОНЧЕВ БРЕГ ДОБИВААТ 50% ПОПУСТ НА ЛУКСУЗНИТЕ АПАРТМАНИ!

Автор:

Датум:

јуни 4, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

јуни 4, 2018

Категории:

Култура

Туристичката агенција МАЈ ТРАВЕЛ-СТРУМИЦА која несомнено оваа лето ги има најдобрите и најниските понуди за летување на СОНЧЕВ БРЕГ организира наградна игра. Првите 20 кои ќе резервираат летување на СОНЧЕВ БРЕГ добиваат 50% попуст. ( ДА НАПОМЕНЕМЕ ДЕКА ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА СИТЕ ПОНУДИ КОИ ЌЕ ГИ ОБЈАВИМЕ ВЕДНАШ ПОДОЛУ) Среќно!

АПАРТ КОМПЛЕКС СВЕТА ЕЛЕНА – СОНЧЕВ БРЕГ 2018
СО ПРЕВОЗ ПОВРАТНА КАРТА

РЕЗЕРВАЦИЈА САМО ОНЛАЈН СО ГОЛЕМИ ПОПУСТИ
21.06-04.07.2018
24.08-04.09.2018
Цени сместување:
7 ноќевања – по лице во СТУДИО – 185 €
7 ноќевања – по лице во апартман ( 4 лица ) – 153 €

05.07-23.08.2018
7 ноќевања – по лице во СТУДИО – 220 €
7 ноќевања – по лице во апартман ( 4 лица ) – 176 €

* Студио – една голема просторија. Сите простории се со опремена кујна: шпор, термокана, садови, фрижидер. *

Апарт Комплекс Света Елена се наоѓа на 5 – 6 минути пешачење / 400 метри / од морски брег. До Cacao Beach е 15 минути. Центарот на Сончев Брег е во рамките на 12-минутната прошетка. Постојат супермаркети, бар, ресторан, фитнес центар во близина. Автобуската станица “Континентал” е 100 метри, а блискиот Аква парк е на 500 метри. Света Елена комплекс се наоѓа на 1,5 километри од античкиот град Несебар.

Студиите и апартманите можат да бидат сместени од 2 до 4 луѓе максимум. Секој апартман или студио има сопствена тераса. Во секој стан или студио има кујна. Секој апартман или студио располага со бања. Секоја соба има клима уред, ТВ и мебел.
На територијата на комплексот постои базен за возрасни со посебен детски дел, чадори и шезлонги. За гостите на комплексот се обезбедени рецепција, обезбедување, игралиште за игри и паркинг.
ДОПЛАТА:
Појадок:
Возрасни – 3 €
ДЕТЕ ОД 2 ДО 12.99 – 1.50 €
Превоз за деца до 11.99 г – 30 € повратна карта

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 071 258 511

Email: mytravelbgmk@gmail.com
• MyTravel Strumica
+389 78 998 748 MK viber, +359 878 568 207 – BG

Процедурата за купување на ваучерот е :
• Пред да го купите ваучерот, Ве молиме проверите дали има слободни места на mytravelbgmk@gmail.com. Откако ќе Ви потврдат дека има слободно место, повторно се јавувате на +389 78 998 748 MK viber и ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 071 258 511, за да кажете Име и Презиме, број на пасош и контакт тел и да добијате INVOICE за уплата преко банка .Потребно е да го прикажете ваучерот во Хотел. Можете да го прикажете од вашиот мобилен телефон или таблет. Не е задолжително да го имате испечатен ваучерот.