Home

Perdormire
Култура

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО И РАЗЛИЧНО ВО СТРУМИЦА: ВО „СРЕЌА Е“ ЌЕ ПРОНАЈДЕТЕ СЕ’ ОНА ШТО ВИ Е ПОТРЕБНО ЗА ДЕКОРАЦИЈА НА ВАШИТЕ ПРОСЛАВИ И КОЗМЕТИКА ЗА ВАШИТЕ ПОТРЕБИ!

Home

Неодамна на улицата „Ленинова“ бр.29 веднаш до сендвичара „Здравец“ –„СРЕЌА Е“ доби официјално свое отварање. „СРЕЌА Е“ врши продажба на се’ она што ви е потребно за ваша декорација за вашите најубави мигови и прослави во животот ( моминска вечер, роденден, свадба, крштевка, веридба или било каква друга семејна прослава).„СРЕЌА Е“ ќе се погрижи вашиот букет, цвеќе, чоколада итн. да бидат декорирани на доста квалитетен начин токму каков што посакувате Вие. Во „СРЕЌА Е“ ќе пронајдете секаков вид на балони, роденденска програма, а она што се разликуваат од останатите е тоа што кај нив ќе пронајдете и козметика, односно: Шампони против опаѓање на коса, шампон за брз раст, златна маска, крема за акни, масло за депилација итн. Затоа не мислете се и веднаш посетете ја продавницата на „СРЕЌА Е“. Во продолжение погледнете ја фотогалеријата:

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 070 623 220