Home

Perdormire
Хроника

ВО СТРУМИЧКО ПОВТОРНО СЕ КРШЕШЕ АПАРАТ ЗА ИГРИ НА СРЕЌА ВО КАЗИНО!

Home

На 28.01.2020 во 17.50 часот во Полициска станица Струмица К.В. (20), вработен во казино во с.Василево, пријавил дека во 17.00 часот С.Ј. скршил апарат за игри на среќа во казиното, со што ги вознемирил присутните. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот