Home

Perdormire
Хроника

ВО ПРОДАВНИЦА ВО БАНИЦА НАПАДНАТА ДЕВОЈКА!

Home

– На 26.11.2019 во 20.40 часот во Полициска станица Струмица, Р.Т.(48) од село Баница пријавил дека околу 16.00 часот во колонијална продавница во село Баница неговата ќерка била физички нападната од Б.А.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.