(ВИДЕО+ФОТО) СЕ ЗАПАЛИ АВТОМОБИЛ ВО ДВИЖЕЊЕ ВО СТРУМИЦА!

февруари 8, 2019

Околу 08:15 часот утрово се запали автомобил во движење со марка „Ауди“ во Струмица односно на улицата „Ленинова“. Како што не информираа очевидците противпожарната екипа на ТППЕ Струмица веднаш пристигнала на местото на несреќата и не дозволила огнот да се пришири. Повредени нема, направена е поголема материјална штета.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: